BRAINCASE & Лісан - До Тебе
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

BRAINCASE & Лісан – До Тебе (Кліп)

Народження українського Tiesto, чи новий етап розвитку української House музики? Dj Braincase та Лісан презентували чуттєвий сингл «До Тебе».

Всі по-різному переносять осінь. Перебуваєте ви в стосунках, чи ні, але від осінніх проблем втекти неможливо. І заводити нові стосунки відразу після розриву тільки заради бажання бути як всі – це погана ідея. Чи задумувались ви коли-небудь, які божевільні речі ви готові зробити заради коханої людини? Кожен знайде відповідь, почувши цей трек.

Разом із треком артисти запремʼєрили яскравий кліп, який по динаміці не поступається самій пісні. Впродовж 3 хвилин перед нами розгортається картина життя двох молодих людей, де ми бачимо розлучення та переживання пари. Наче у голівудській драмі, ця історія перетікає у відкритий фінал, в якому кожен знайде своє трактування.

BRAINCASE & Лісан - До Тебе

«Всім серцем любіть людину, яка не мислить життя без вас і не намагайтеся завоювати серце того, кому ви глибоко байдужі та нецікаві… Щирі емоції не можна висловити словами», – кажуть BRAINCASE та Лісан.

Режисером кліпу стала Анастасія Афанасьєва. Фронтвумен Анна Переверзєва (Лісан) передає потужне звучання осіннього вайбу. Вона демонструє жіночність, яка міксує шалений біт, віру та розчарування, взлети і падіння, пристрасть та біль.

«Зйомки пройшли на одному диханні. Дуже вдячний всій команді», – розповідає BRAINCASE.

BRAINCASE – один з самих перспективних house проектів України. Справжнє ім’я виконавця – Павло Стукаленко. Хлопцю пророкують велике майбутнє, порівнюючи його вже його то з Tiesto, то з R3hab. Хлопець заявив про себе на музичному ринку в червні, зробивши ‘’капсулу часу’’ на легендарний трек Скрябіна «Танець Пінгвіна». Braincase – це потужна хаус-музика з правильним грувом, котра буде доречна в будь-якому клубі або вашому плейлісті.

«Я покажу всім українцям, що таке справжня українська house музика та виведу її на європейський рівень», – обіцяє BRAINCASE.

BRAINCASE & Лісан – До Тебе
Музичні платформи | Instagram BRAINCASE | Instagram Лісан

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *