BRAINCASE feat. Скрябін - Танець пінгвіна
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

BRAINCASE feat. Скрябін – Танець пінгвіна (Кліп)

1 червня відбулась премʼєра рімейку відомого всім хіта «Танець пінгвіна» та кліпу до нього. «Танець пінгвіна» від BRAINCASE – це вдала спроба знову і знову закохуватись у вже знайомий трек. Трохи драйву, трохи речитативу й велика шана до оригіналу — і на виході маємо гідного учасника літнього плейлиста. Нове аранжування та текст написав сам автор BRAINCASE.

Сьогодні українська ідентифікація набирає все більших обертів, тому коли, як не зараз згадувати всіх тих, хто закладав перші цеглини до основ нашої свідомості.

Робота BRAINCASE — це приємні флешбеки для олдів і драйвовий ритм для всіх, хто почує ці мотиви вперше. У пісні також можна почути жіноче соло від вокалістки Софії Шишкіної. Вже з перших нот відчувається ярке звучання літнього вайбу. Софія ідеально передає атмосферу картини. Вона демонструє ніжний жіночий образ.

BRAINCASE feat. Скрябін - Танець пінгвіна

BRAINCASE (справжнє ім’я виконавця – Павло Стукаленко) – молодий талановитий dj, sound producer та songwriter. Також BRAINCASE поділився кліпом на новинку. У кадрі він та інші учасники відео знімались у яскравих образах. Режисером кліпу став Сергій Закурдаєв.

Хлопець став відомим, завдяки авторським проектом Led Braincase та власними dj сетами, гастролюючи з 2016 року по нічним клубам України.

«Це народження нового мене. Творчість надихає, дає нове життя. Буду вдячний кожному, хто розділить зі мною початок мого нового творчого шляху. Танцюй, танцюй з нами, пінгвіне…» – каже BRAINCASE.

BRAINCASE feat. Скрябін – Танець пінгвіна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *