BOTASHE & Тиша - Птахи
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

BOTASHE & Тиша – Птахи (Кліп)

Учасники реп-гурту BOTASHE та співачка Тиша поділилися спільною піснею «Птахи» та кліпом до неї.

Режисурою відеороботи займався Віталій Слодиницький. Знімальний процес відбувався в місті Яремче та селі Татарів (Івано-Франківська область). Головною знімальною локацією стали легендарні скелі Довбуша та мальовнича місцина поблизу водоспаду Гук.

Початкова ідея даної дуетної роботи належить учаснику гурту BOTASHE на псевдо Шершень, який раніше вже мав досвід співпраці з Анастасією – у 2020 році світ побачила їхня дуетна пісня «Хто є хто».

BOTASHE & Тиша - Птахи

«Кожен із нас хоча би раз у житті прагнув відчути легкість і волю, які притаманні птахам. Ми прагнемо до нових висот і завжди стараємося віднайти власний шлях. Піднятися над усіма проблемами та перешкодами й летіти не дивлячись ні на що. Насправді ж всі люди мають достатньо схожі життєві незгоди та думки проте, що їх не розуміють. У гонитві за соціальним статусом чи матеріальними цінностями ми часто опиняємось в дисбалансі між тим, чого дійсно прагнемо, і тим, що нав‘язує оточення. Та інколи треба зробити лише один крок у бік, аби вийти з потоку та видихнувши, задатись єдиним питанням – куди ж насправді летять птахи?» – коментують артисти.

Текст пісні репери написали власноруч, а композитором та саунд-продюсером новинки виступив Білий Бо.

BOTASHE & Тиша – Птахи
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *