Учасники гурту «Борщ»
Інтерв'ю, Матеріали

Учасники гурту «Борщ»: «Наша музика досі трохи схожа на Селін Діон»

Гурт «Борщ», який невдовзі виступить у Києві вперше за 8 років: чим зараз живе та дихає відомий український колектив ми розпитали у Юрія Здоренко (вокал та гітара) та Олександра Піпи (бас).

Зовсім скоро «Борщ» вийде на сцену одразу двох фестивалів – «Повстанець 2017» та PREfest. На що очікувати відвідувачам даних заходів – на програму зі старих добрих хітів чи ви вже встигли підготувати дещо новеньке?

Олександр Піпа: Єдине новеньке, що ми підготували – це вичистили зі старих добрих хітів ті, що за 10 років безнадійно застаріли. Нам довелося відмовитись від деяких пісень «БОРЩу», бо за якихось 10 років вони встигли забздітися нафталіном, добре, хоч лишилося чимало тих, що «поза часом».

Юрій Здоренко: Да, на этих выступлениях будут исключительно все старые хиты.

Борщ

Чи значиться у наступних планах гурту робота над новим матеріалом та подальше видання нового альбому?

Олександр Піпа: Скажу чесно, не значиться.

Юрій Здоренко: На сегодняшний день у нас таких планов нет. Но эта ситуация вполне возможно может со временем изменится и тогда мы сделаем что-нибудь новенькое.

Які плани по вашим іншим проeктам?

Олександр Піпа: Нічого екстраординарного — всесвітня слава, хедлайнери на найбільших світових фестах, мільйонні прибутки, повії, яхти та басейни.

Юрій Здоренко: У меня все скромнее – я продолжаю заниматься композиторской деятельностью. Пишу песни и музыку для кино и для души.

Зараз музиканти всe частішe експериментують з різним звучанням. Якщо ви все ж таки вирішите приділити час новому матеріалу, чи можлива теоретична поява, наприклад, «електронного Борщу»?

Олександр Піпа: Якісну електронну музику наразі вже є кому робити, тому це точно буде не в нашому виконанні.

Юрій Здоренко: Мы, кстати, в свое время уже активно экспериментировали с электроникой, поэтому для нас это уже своеобразный пройденный этап. В будущем такие эксперименты маловероятны.

Де прихильники можуть дізнаватися подальші новини від вас, оскільки спільноти у Фейсбук, станом на сьогоднішній день, у вас немає?

Олександр Піпа: Як будуть цікаві новини – спільнота у ФБ не забариться. Поки що не бачимо для цього надто великого сенсу.

Юрій Здоренко: Про наши новости можно узнавать и по радио, и по интернету, и даже по телевиденью. Мы поддерживаем контакт с нашими медиа-друзьями.

Борщ

Станом на сьогоднішній день, і радіо, і ТВ, і інтернет рясно наповнено новою українською музикою. Як можете прокоментувати її розвиток?

Олександр Піпа: Українська музика, так само, як і світова, за останні роки разюче змінилася на краще – зникають непотрібні рамки стилів, закони жанрів, штампи та кліше, музиканти менше копіюють один одного, більше експериментують. Ми також зазнали деяких змін, наприклад, про повну відмову від деяких не актуальних пісень БОРЩу я вже розповідав. Стосовно конкретних імен молодих виконавців, то тут я нічого не скажу, оскільки більшість рок-музикантів є самозакоханими егоїстами, і ми не виключення – нічого, крім власної творчості, не слухаємо.

Юрій Здоренко: Лично я не наблюдаю особого развития в украинской музыке, но это вполне может быть причиной того, что я не особо активно слежу за её прогрессом. Например, я совсем не слежу за творчеством Лободы и других исполнителей подобного стиля, а кто такой Дорн я знаю только по разговорам.

Як саме ви сьогодні представили би «Борщ» молодому поколінню українських меломанів, які, припустимо, його раніше не чули?

Олександр Піпа: Нічого не змінилося – музика трохи нагадує Селін Діон, але, гучніше, швидше, з не завжди точним чоловічим вокалом та текстами, що зловживають алкотематикою.

Юрій Здоренко: Именно так, если давать короткую характеристику – то мы рок-группа, которая очень громко исполняет песни про бухло. Но не только про это.

І на останок кілька слів-побажань читачам нашого сайту.

Олександр Піпа: Є дві речі, які я можу побажати абсолютно кожній людині – це драйв та креатив.

Юрій Здоренко: Бажаю всім здоров’я, наснаги, злагоди, здорового почуття гумору і миру!

Борщ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *