BORN
Інтерв'ю, Матеріали

BORN: «Багато пізніх ночей, нескінченні чашки кави та море творчості» (Інтерв’ю)

Молода виконавиця BORN завершила роботу над своєю другою композицією під назвою «Небо нести», та вже опублікувала її у мережі. Пропонуємо вам дізнатися про пісню та авторку трохи більше!

– Раді вас бачити вас з новою піснею, це чудово, що ви надалі продовжуєте свій творчий шлях.

– Ми вас теж раді бачити і вдячні за вашу увагу до нашої творчості. Звісно, ми тільки розпочали наш шлях, ми плануємо випустити цілий альбом. Це лише другий сингл, який наближає нас до цієї маленької мети.

Офіційний сайт | Facebook

– Як можете оцінити ваш другий сингл?

На початку шляху дуже важко оцінювати свою творчість, збоку завжди видніше, але я впевнена у своїй команді і дуже вдячна команді з VA Cluster за організацію та менеджмент.

– Як проходила робота над релізом?

– Робота над треком «Небо нести» – це багато пізніх ночей, нескінченні чашки кави та море творчості. Ця композиція, як то буває зазвичай, написана образами та сповнена символами, які для кожного слухача здатні сформувати його власну особливу музичну картину.

– Хто виступив автором пісні?

– Я сама її написала.

BORN

– Творча робота — це ресурсна витратна справа для мозку, як ви відновлюєте свої сили?

– Люблю проводити час на свіжому повітрі, відвідувати красиві місця, парки… Там я відновлююся, це надихає нові скоєння – надихає на новi звершення.

– Хто є цільовою аудиторією вашої творчості?

– Взагалі дуже часто уявлення артиста про аудиторію виявляється хибним, але, звичайно ж, хотілося бачити серед слухачів прогресивну молодь, а взагалі ми завжди раді кожному слухачеві, особливо тим, хто не лінується залишити коментар та підписатися.

BORN

– Коли плануєте свій перший живий виступ?

– Для початку планую записати трохи більше гарного матеріалу, а вже потім планувати свій концертний графік, адже хочеться зробити гідний дебютний вихід на сцену, а для цього потрібна хороша підготовка. Але, звісно, мені хотілося би почати виступати якнайшвидше, адже виступи для артиста – це життя.

– Чи плануєте використовувати якісь образи у своїх виступах?

– Так, звісно, це важливо. Коли прийде час, скористаюся послугами стилістів, щоб мої виступи були гармонійними як за саундом, так і за образом.

BORN

– Як ви самовдосконалюєтесь? Як часто займаєтесь вокалом?

– У мене є свій педагог з вокалу, з яким я займаюся раз на тиждень, хотілося б і частіше, але музика на початковому етапі вимагає вкладень, тому доводиться багато працювати, щоб втілювати свої творчі плани.

– А що слухаєте особисто ви? Яким музичним жанрам віддаєте перевагу?

– Частіше мені подобається альтернативна музика, але і поп музику я також люблю. Мені можуть подобатись окремі композиції будь-якого жанру.

– І на останок, який важливий меседж ви хотіли би донести до слухачів за допомогою музики?

– Будьте толерантними і терплячими, ставте цілі i досягайте їх, удосконалюйте себе і свої навички! Взагалі ми постійно говоримо про різне у своїх постах у соціальних мережах, тому вдячні кожному, хто взаємодіє з нами, підписується, та й взагалі, нехай краще наша творчість говорить за нас.

BORN

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *