BORN - На свiтаннi
Матеріали, Популярна музика, Релізи

BORN – На свiтаннi (Сингл)

Друзі, із радістю знайомимо вас із музичним проєктом під назвою BORN, названим на честь переродження української культури. Нещодавно відбувся офіційний реліз дебютного україномовного треку музичної формації, який отримав назву «На світанні».

Пісня «На світанні» вже встигла розлетітися радіостанціями України й отримати позитивні відгуки не тільки від меломанів, а й від професійних представників українського шоу-бізнесу.

«Музика – це не просто слова покладені на звуки, це насамперед політ душі та емоцій, що виходять за межі реальності. Кожна пісня — це частина внутрішнього світу, який зітканий з відчуття світу, що навколо нас, вібрацій музики, всесвіту. Новий сингл доступний на всіх цифрових майданчиках світу. Вмикай і наповнюй себе світлою музикою», – коментує засновниця проєкту BORN Наталія.

BORN - На свiтаннi

«BORN – це мій сценічний псевдонім, і ця назва містить моє ім’я та прізвище, а саме слово означає народження мене як артиста. Я давно мріяла зробити сольну кар’єру, але вдалося почати її тільки зараз, щоб нести світло в цей світ. Мій творчий шлях тільки починається, і тому вдячна кожному з вас, хто підтримає мене», – додає виконавиця.

Не зациклюючись на одному жанрі, виконавиця готує свій перший альбом, який буде симбіозом електронної музики та національних українських мотивів, а зібране роялті дівчина планує пожертвувати на підтримку дітей сиріт та постраждалих від воєнних дій.

А вже зовсім скоро ми розповімо вам більше про BORN у форматі інтерв’ю, тож слідкуйте за наступними дописами!

BORN – На свiтаннi
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *