BORN
Інтерв'ю, Матеріали

BORN: «Для мене найголовніше – це збереження внутрішньої чистоти» (Інтерв’ю)

Нещодавно молода співачка BORN заявила про себе з дебютним україномовним синглом «На світанні», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток». Не зациклюючись на одному жанрі, виконавиця готує свій перший альбом, який буде симбіозом електронної музики та національних українських мотивів, а зібране роялті планує пожертвувати на підтримку дітей сиріт та постраждалих від воєнних дій.

Ми вирішили познайомити вас трохи ближче. Тому пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю зі співачкою BORN про початок сольної кар’єри та назву на честь переродження української культури.

– Чому назва BORN? Що в ній ховається окрім прямого перекладу «народження»?

«BORN» – назва на честь переродження українкою культури, плюс вона містить частину мого імені та прізвища.

– Якщо говорити про сингл «На світанні», то про що він? Можеш розкрити його головну ідею?

Ця пісня про те, що темрява не може бути вічною і світанок обов’язково настане, для нашого народу та для нашої країни.


– Що привело тебе до творчості?

Будь-яка творчість — це, перш за все, вираження власних думок у музиці, проекція внутрішнього світу на навколишній, а також хочеться, щоб якісної та світлої Української музики ставало все більше.

– Тебе хтось продюсує, чи ти самостійний артист?

Продюсера у мене немає, отже я незалежний артист, але маю хорошу команду, яка займається менеджментом, і дає мені можливість більше думати про творчість.

– Хто тобі пише пісні?

Пісні пишу самостійно, це мій стан душі, відповідь на якийсь окремий яскравий, емоційний фрагмент життя, що запам’ятовується.

BORN

– Як до тебе приходить натхнення?

Дуже несподівано, це може статися будь-де, тут головне бути напоготові, щоб встигнути вчасно все записати, тому що йде воно так само несподівано, як і приходить))

– Що для тебе шоу-бізнес?

Можливість самореалізації в улюбленій справі, це азарт, бо ніколи не знаєш, який трек вистрілить, також це спілкування у колі цікавих людей. Це напрямок з великими можливостями та потенціалом, який не порівняти ні з одним іншим.

– Ти зараз живеш у Києві, чи за кордоном?

Я живу у Філадельфії США, так як через початок війни, мені як і багатьом іншим необхідно було вивезти дорогих і близьких мені людей туди, де вони почувалися б у безпеці.

BORN

– Як ти живеш у штатах, що можеш сказати, чи хотіла б повернутися назад?

Тут інша культура, але я адаптувалася, як і багато українців, звичайно, моя улюблена Україна завжди в моєму серці, це моя батьківщина — це моя земля, це моя історія, і звичайно ж я б не переїхала, якби не обставини.

– Як ти ставишся до політики?

Я музикант, а не політик, але через те, що відбувається, доводиться цікавитися подіями, прислухаючись до найбільш компетентних людей у цій галузі, не більше.

– Чи часто читаєш новини про Україну?

Звичайно ж, слідкую щодня, це моя батьківщина, в якій відбуваються жахливі події, до того ж у мене там залишилося багато близьких людей, за яких я дуже хвилююся, так само, як і за свою країну.

BORN

– На що плануєш витратити перший гонорар?

Якщо це відбудеться найближчим часом, то щонайменше половину точно витрачу на допомогу моїй країні та постраждалим людям, а іншу половину інвестую у розвиток своєї творчості та на подорожі, я люблю подорожувати досліджувати світ, у якому так багато цікавого та прекрасного.

– Яких принципів дотримуєшся у житті?

Найголовніший принцип для мене – це збереження внутрішньої чистоти, розділяючи її з іншими, для того, щоб робити цей світ кращим і світлішим.

BORN

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *