Born 4More - Дощ (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Born 4More – Дощ (Кліп)

Молодий музичний гурт з міста Хмельницького під назвою Born 4More завершив зйомки першого у своїй відеографії кліпу на пісню під назвою «Дощ». Доломогали учасникам гурту у цій непростій справі спеціалісти з Wilvarin Production.

Зйомки відеокліпу проходили у рідному для музикантів місті, на двох мальовничих локаціях та тривали протягом двох днів. За словами учасників Born 4More, цей процес був доволі спонтанними та досить нелегким, адже як тільки роботу було розпочато, погода дуже швидко почала змінюватись, вдарили сильні морози та почало рано темніти. Як наслідок це вилилось у замерзлі руки, червоні вуха та носи, проте було вирішено не припиняти та навіть не переносити зйомки, адже на другий день було заплановано фільмувати саму сюжетну історію відео, головні ролі в якій відіграли вокалістка гурту Катерина Коваленко та хороший друг гурту Женя Бончик. Що з цього вийшло маєте змогу оцінити трохи нижче. Обов’язково залиште після перегляду ваш відгук на сторінці Born 4More у соціальних мережах.

Наразі ж Born 4More активно працює над своїм майбутнім альбомом на Groove Production Studio та обіцяє оприлюднити результати вже наприкінці весни 2015 року. Музиканти анонсують у своїй майбутній платівці багато експериментів та сюрпризів, зокрема, додавання електронного звучання та інші цікаві нюанси. З планів на майбутнє у колективу значиться зйомка ще одного кліпу влітку, а також масштабний тур містами України, тож слідкуйте за новинами.

Теґи: Українська музика, український рок, Born 4Mor, Дощ


Компания Vater Pass предлагает разнообразные типы насосов, запчастей и комплектующих по самым демократичным ценам. Если вас интересует, к примеру, шестеренный насос – один из самых надежных насосов объемного действия, просто заполните заявку на сайте.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *