Бордюр – Хто Ви?
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Бордюр – Хто Ви? (Кліп)

Юний рівненський hardcore/metalcore гурт «Бордюр» вирішив дебютувати у всесвітній мережі не просто зі звичним інтернет-синглом, а одразу ж додати до нього ще й візуалізацію. Відтак хлопці днями презентували на сторінках у соціальних мережах свій перший офіційний відеокліп на пісню «Хто Ви?», створений у кращих традиціях DIY спрямування (своїми силами).

«Звичайно все робиться не без допомоги наших друзів, за що їм велика вдячність! Зйомки першого відео «Хто Ви?» проходили на нашій студії, де нам, звісно ж, довелося зробити невеличкий ремонт, щоб не так соромно було в кадрі заляпувати все кров’ю. В якості головного героя запросили, знову ж, таки нашого друга – бійця на професійному рівні, бо кров у нього тече якнайкраще, так би мовити професійно, – жартує учасник «Бордюр» Сергій Мирончук. – Ну і головна ідея пісні та відео – це боротьба із самим собою, між тим, на якій стороні ти залишишся, чи візьмеш над собою контроль і будеш вищим тієї мерзоти, що й так заповнила наш світ, чи все ж таки даси волю емоціям і станеш нічим не кращим за всіх, хто готовий вбивати заради власних бажань».

Зйомки та монтаж матеріалу здійснив добрий друг музикантів Олександр Стратонов (#ProduckProduction), який також є учасником ще одного гурту acloneofmyown (ACOMO). Наразі у планах музикантів «Бордюр», окрім, звісно, відкриття сезону фрізбі, значиться зйомка ще одного відео, а там, можливо, вже не за горами і альбом.

Нехай ваша п’ятниця буде важкою тільки у музичному плані!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *