Бора – Відпускай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

БОРА – Відпускай (Сингл)

До вашої уваги свіжий студійний сингл рок-гурту «БОРА» з міста Бердянськ під назвою «Відпускай», над яким учасники команди почали працювати цьогорічною весною, у час, коли навіть повітря пронизане особливим шармом романтизму. За словами музикантів, ця композиція є справжнісіньким криком душі та покликана відкрити очі тим парам, які заплутались у своїх відносинах. Запис та зведення – Станіслав Кізім, студія «МАЯК».

«У пісні «Відпускай» прослідковується лінія взаємовідносин пари, що має проблеми у своїх стосунках. Так буває, коли обидві людини просто наситилися одне одним і надзвичайно потребують ковтку свіжого повітря. Нашим новим треком ми хотіли донести твердження щодо того, що ніколи не треба втримувати біля себе те, що втримати неможливо. Слід вміти відпускати, і лише тоді прийде те, чого насправді не вистачає стомленій душі. Ми сподіваємось, що ця композиція допоможе комусь розібратися у своїх стосунках, комусь надасть більше ясності, комусь – заспокоїть душу, а когось може і розрадить. У будь-якому випадку, кожен робить сам для себе висновок. А пісня, як відомо, – це ліки для душі», – розповів «Нотаткам» вокаліст «БОРИ» та автор музики і слів згаданої новинки Руслан Меджидов.

Варто зазначити, що наразі учасники гурту «БОРА» практично завершили роботу над своїм студійним повноформатним альбомом, куди увійде і пісня «Відпускай», тож слідкуйте за новинами і не пропустіть майбутньої прем’єри.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *