Бумбокс & Жадан - Правда
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Бумбокс & Жадан – Правда (Сингл)

До вашої уваги прем’єра пісні «Правда» від гурту «Бумбокс» та Сергія Жадана.

«Написана за півтора року до великого вторгнення, «Правда» мала стати однією з пісень, на яких будується новий альбом «Бумбокса».

Дует з живим класиком (вибач нам, Сергію) Сергієм Жаданом, хіп-хоп читка в середньому темпі, вибуховий приспів, барабани що стукають прямо в мозок… Але прийшов рашист і було чим зайнятися. До того ж Андрій Хливнюк, співаючи «Червону калину», сам того не очікуючи, назавжди змінив історію гурту на «до і після».

«Правда», як це часто буває не тільки з піснями, чекала свого часу. І дочекалася. Пісня стала частиною саундтреку військової драми “Мирний-21”, режисера Ахтема Сеїтаблаєва, прем’єра якої відбулася наприкінці лютого 2023 року. У фільмі представлена змінена до невпізнанності оркестрова версія «Правди».

Зараз прем’єра оригінальної версії «Правди» не здається нам чимось недоречним. Ми працюємо, служимо, періодично їздимо у тури i ось диво – випускаємо пісні. Над «Правдою» працювало багато талановитих людей, ми раді, що нарешті ви їх почуєте», – йдеться у прес-релізі до новинки.

Бумбокс & Жадан - Правда

Сергій Жадан: «Цей текст писався дуже дивно. Я пам’ятаю, що я сидів на березі моря і написав кілька строф. Вони були взагалі не про те, що відбувалося в Україні, просто цей ландшафт і берегова лінія навели на таку думку, на образ такого чоловіка, що поєднує небо і землю своїми ділами й своїми словами. Я виклав це у Фейсбук, а потім мені Андрій надіслав відео-повідомлення, де він наспівував цей текст, ще без музики. Ми з ним зв’язалися, я дещо дописав, він зі свого боку дописав слова. Ми з ним дуже довго сперечалися з приводу окремих ком, адже Андрій у цьому сенсі перфекціоніст, але це було дуже цікаво. Адже одразу ж було видно, наскільки це для нього важливо, наскільки значимо те, що він співає, що проговорює, що від себе несе. Тож це не просто чужий текст, він його дійсно через себе пропустив і це дуже приємно для мене, як для автора».

Андрій Хливнюк: «Наскільки непросто нам було із Сергієм на студії, настільки ж просто було у ліриці. Сергію, мені до тебе далеко. Ти дуже крутий поет. Дякую тобі».

Бумбокс & Жадан – Правда

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *