Бумбокс – Колишня
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Колишня (Сингл)

Ранковий «привіт із забуття» для колишньої передають у своїй новій композиції музиканти гурту «Бумбокс» на чолі з незмінним лідером Андрієм Хливнюком! Отже, починаючи із сьогоднішнього дня, українці масово розпочнуть знайомство з колишньою виконавця, хоча мова тут навіть не стільки про любовні походження артиста, скільки про походження музичні.

Новопредставлений трек «Колишня» – це перша частинка майбутнього міні-альбому команди під назвою «Голий Король», який, у свою чергу, за задумом авторів, має стати логічним продовженням оприлюдненого минулого року надпопулярного максі-синглу «Люди». І хоча, як ми всі добре знаємо, у попередній пісні «Люди» переважали розмірені чуттєві настрої, сингл «Колишня» у цьому плані достатньо відрізняється від неї, насамперед надривними емоціями та потужним гітарно-електронним трагізмом приспіву. Втім, як зазначає сам Андрій Хливнюк, «Колишню» можна вважати класикою сучасного «Бумбоксу» та міксом усіх тих музичних напрямків, у яких формація працювала протягом декількох останніх років.

«Композиція «Колишня» має припасти до душі поціновувачам останнього творчого періоду «Бумбокса», хоча при її написанні я думав зовсім не про те. Ця пісня не тільки про хлопчиків і дівчаток, зустрічі і розлуку, коханих, коханців, колишніх, тощо… За бажання у ній можна навіть віднайти соціальне підґрунтя, побудоване на відносинах людей і суспільства. Але то вже індивідуально», – каже про новинку лідер «Бумбокс».

Зазначимо, що музиканти виконували трек «Колишня» на декількох своїх останніх виступах, чим неабияк потішили прихильників, змусивши тих одразу ж тягнутися за мобільними телефонами задля відеофіксації такого ексклюзиву. Тому зовсім не дивно, що у день офіційної прем’єри, у мережі можна зустріти численну полеміку стосовно порівняння концертної та студійної версії «Колишньої», розбір тексту та особливостей запису, словом, усі супутні фактори, що сповіщають про потенційну максимально широку популярність роботи. Ну і самі «Бумбокс», до слова, не зупиняються та планують ще підлити масла у вогонь пристрасних обговорень, створивши для них додаткову тему – відеокліп «Колишня», що побачить світ вже 7 березня.

Українська музика: Бумбокс – Колишня

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Катерина Щеглівська says:

    Крутяк! Це темна сторона Бумбокса! Складається автоматичне враження, що знаходишся на лайв-концерті під час прослуховування! Дуже атмосферно, відчувається біль в словах…

  2. Dmytro Budilovich says:

    Як на мене, у Андрія голос звучить молодше, ніж в Терміналі Б. Але я вбачаю у цьому виключно позитивні моменти, наприклад, те відчуття, що час відмотав на 10 років назад. Спасибі ще раз за вокал, за соковиті ударні, рифи і багато клавіш! Як же хочеться, щоб кумири і Бумбокс зокрема, були вічно молодими! :) Сподіваюся побачити вас якомога швидше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *