Bojevilla – Яскраво Чорний Ящик
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bojevilla – Яскраво Чорний Ящик (Альбом)

Столичний гурт Bojevilla, який вже встиг привчити поціновувачів важкого сегменту української музики до високої якості своїх релізів, вчергове підтвердив задану планку за допомогою першої повноформатної платівки під назвою «Яскраво Чорний Ящик». І хоча альбом триває трохи більше пів години, що послухати і почути там, безперечно, є, адже за допомогою новинки музиканти гучно висловлюють свою незгоду зі звичним порядком справ реальності.

Саунд-продюсер повноформатника – Сергій Любинський (REVET Sound).

Як розповіли «Нотаткам» учасники Bojevilla, загальна робота над альбомом зайняла у них близько двох років. Деякі його пісні навіть трохи старші, писалися дуже повільно, а інші ж навпаки – були написані всього за одну ніч.

«Головна тема – заглиблення в темну людську природу. Ствердження огидної правди, всупереч стереотипам у рожевих окулярах. «Яскраво Чорний Ящик» – бортовий самописець, що зберігає найстрашніші думки перед кінцем. Яскраво Чорний – це та річ, яка тягне до себе, її хочеться відкрити, але страшно», – коментують музиканти.

Наразі лонг-плей вже доступний для прослуховування та придбання на цифрових майданчиках, але якщо цей альбом отримає позитивну та відчутну реакцію від слухачів, Bojevilla обіцяють видати його ще й у форматі фізичних компакт-дисків. Тому не забувайте лишати ваші відгуки і враження!

Що ж стосується подальших планів формації, то хлопці відправляться у тур 13 містами країни, який закінчиться на фестивалі OUTSIDER fest ІІ у Києві. Окрім того, музиканти обіцяють незабаром презентувати мінімум два відеокліпи, а також інтригують глобальними плани на весну, які вони поки що не можуть відкрити. Слідкуйте за новинами!

Bojevilla – Яскраво Чорний Ящик
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *