Bojevilla – Реальність
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Bojevilla – Шукай важкі шляхи (Кліп)

Нехай все, що у вашому житті буде важким, буде музикою! І сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги саме таку роботу під назвою «Шукай важкі шляхи» від столичного mathcore\hardcore гурту Bojevilla, який, не зважаючи на деяку радикальність та хаотичність своєї стилістики, примудряється створювати безперечно якісний музичний продукт із чіткою та цікавою побудовою аранжування. Запис, зведення та мастеринг новинки відбувалися на відомій студії Revet Sound за участі її засновника Сергія «Кноба» Любинського (саунд-продюсер) та Романа Бондара (саунд-інженер).

«Пісня була написана в 2011 році гітаристом Артемом Міняйло, її текст має символічне значення, адже за роки існування отримав багато додаткових сенсів, а назва стала певним девізом по життю. Трек спочатку задумувався виключно для живого виконання, але на концертах отримував такий фідбек, що було прийнято рішення дати йому нове життя у вигляді студійного запису», – розповіли про композицію «Шукай важкі шляхи» учасники Bojevilla.

Зйомки відео проходили на київській студії Breadberry, оператор та режисер – Артем Пронов (Slippy Inc), монтаж – Цукі (LSD Studio).

У коментарі «Нотаткам» музиканти також зазначили, що наразі готують матеріал для запису повноформатного альбому, а також планують зйомки кліпу на наступний, вже записаний сингл: «Реліз запланований на початок весни. Цей відеокліп має бути повноцінною роботою, яка вимагає багато часу на підготовку, зйомки та пост-продакшн. Назви у нього поки ще немає, у нас із цим бувають складнощі».

Bojevilla – Шукай важкі шляхи
Bojevilla y Facebook
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *