Bojevilla – Ремінь Безпеки
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Bojevilla – Ремінь Безпеки (Кліп)

Mathcore-гурт Bojevilla оприлюднив виднограй на новий пісню, що отримала назву «Ремінь Безпеки». Пісня стала другим синглом до майбутньго альбому «Яскраво Чорний Ящик», що побачить світ 12 вересня 2019 року.

Історія столичного гурт бере свій початок у 2016 року, коли було випущено перший сингл «Любов». Наразі на рахунку команди 3 відеокліпи, один міні-альбом, тур по Україні та Білорусі, а також три номінації на The Best Ukrainian Metal Act 2017. Всі записи були створені на студії Revet Sound під керівництвом Сергія Любинського.

Виднограй було знято на київській студії Breadberry, режисером виступив Тементій Пронов (Slippy Inc). У ньому підіймаються теми французького екзистенціалізму, зокрема, обіграна знаменита фраза «Пекло – це інші» Сартра та розвивається загальне положення «Смерть – це єдина реальність»: «Ми приходимо в цей світ з надією, ніби кожен може виграти, але правда в тому, що народившись, ми вже витягнули короткий сірник».

«Це найпродуманіша наша робота. Вкладено купу сил і ресурсів, а також безсонних ночей на продумування всіх деталей. Ну і починається новий етап в житті Bojevilla: ми граємо те, що завжди хотіли, але не завжди могли. Альбом у вересні. Лайк,шер, репост!» – каже гітарист гурту Артем Міняйло.

Додамо, що найближчий концерт Bojevilla у Києві відбудеться 25 травня в клубі Monteray, на фестивалі Metal Madness.

Bojevilla – Ремінь Безпеки
Придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *