Bojevilla – Реальність
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Bojevilla – Реальність (Кліп)

Із часом у нас починає вимальовуватися певна традиція – починати ранок понеділка з важкої музики і бажати всім слухачам, щоб ця важкість була єдиною у всіх аспектах майбутнього робочого тижня. Тому сьогодні ми пропонуємо вам переглянути новий кліп від столичної mathcore команди Bojevilla на пісню «Реальність» з нещодавно оприлюдненого міні-альбому «Блуд». Режисером ролика виступив Артем Пронов (Slippy Inc), а його монтаж здійснив Андрій Здаров. Зйомки проходили у Києві, на Подолі, у приміщені бару «Хвильовий».

За словами музикантів, концепція кліпу полягає у певній інтерпретації основної ідеї пісні. «Кожен з нас відчуває страх перед оточуючим світом, майбутнім та тою темною частиною всередині, яка штовхає до деструктиву і самознищення. Але тікаючи від неї, тікаючи від світу, ми тікаємо від себе. І за кожною кімнатою нас буде чекати абсолютно така ж кімната. Тому будь-яка втеча не має сенсу. А висновки кожен зробить сам», – прокоментували для «Нотаток» новинку музиканти.

Автором пісні «Реальність» є вокаліст гурту Bojevilla Володимир Ямпольський, який написав її ще приблизно 5 років тому.

Додамо, що наразі Bojevilla знаходиться у концертному турі: наступні концерти відбудуться в Миколаєві та Одесі 16-го і 17-го грудня відповідно. Окрім того, команда також буде виступати на метал-премії Best Ukranian Metal Act 23 грудня в Києві, після чого візьме імпровізовану відпустку в концертній діяльності до весни і розпочне роботу над новим матеріалом.

Українська музика: Bojevilla – Реальність

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *