Bojevilla – Місто
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Bojevilla – Місто (Відео)

Гурт Bojevilla оприлюднив відео на пісню «Місто» з нового альбому «Яскраво Чорний Ящик», який побачив світ 26 вересня 2019 року.

Всі кадри були зняті за допомогою звичайного мобільного телефону. Створення відео відбувалося за принципом DIY.

«Під час підготовки до зйомок, ми зрозуміли, що наша ідея дуже близька до ідеї, викладеної в творі Intermezzo Михайла Коцюбинського. За винятком того, що наш персонаж не знаходить в природі сили повертатися під «залізну руку города», а приймає рішення повертатися туди, звідки прийшов.

Такий метод зйомки був вибраний для того, щоб нагадати, що розмови з екранами телефонів на вулиці можуть здаватись божевіллям та, крім того, бути небезпечними», – коментують учасники Bojevilla.

«У нас був телефон з камерою, ізолента, п`ять кульок з гелієм, дві пачки мощнєйших сосисок і поле на Позняках, а ще київський метрополітен, дві лопати і батон. Не те, щоб це все було потрібно для зйомок виднограю, але якщо почав гратися в метамодерн, то йди в своєму захопленні до кінця», – на додачу розповів у Facebook гітарист гурту Артем Міняйло.

Додамо, що у жовтні розпочнеться тур Bojevilla із презентацією вищезгаданого альбому, який вмістить у себе 13 міст і завершиться 30 листопада в Києві на OUTSIDER fest II (у клубі Бінго). Квитки за посиланням.

Bojevilla – Місто
Bojevilla y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *