Bojevilla – Диспропорція
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bojevilla – Диспропорція (Сингл)

Важковаговики зі столичної команди Bojevilla презентують новий сингл «Диспропорція», до якого приклав свою руку та вміння Сергій KNOB Любінский (REVET SOUND), що вже само по собі є ознакою потенційно цікавого музичного матеріалу. Саундінженер треку: Роман Бондар. Текст композиції було написано ще роки з чотири тому вокалістом формації Володимиром Ямпільським, і от, діставши його з творчої полиці та закінчивши роботу над аранжуванням спільно з іншими учасниками гурту (не забуваємо про його відшліфування у Кноба), музиканти вже очікують на відгуки від поціновувачів важкого сегменту української музики.

Щодо назви треку «Диспропорція», то вона означає несумісність певних частин, невідповідність їх одна одній, що підтверджують і самі учасники Bojevilla. «Основна ідея треку полягає у відсутності пропорції у будь чому. Тому, за задумом, будь-хто зможе знайти власну частинку у цих словах, інтерпретувавши загальний вектор пісні по-своєму. Це перша птаха з нашого майбутнього EP-релізу, який ми, скоріш за все, видамо восени, по завершенню фестивально-концертного сезону. Також плануємо відзняти відео на одну з пісень цього міні-альбому», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту Bojevilla.

Наразі потужний трек киян можна вільно завантажити з Bandcamp або послухати онлайн на спеціалізованих ресурсах, а вже найближчим часом можна буде підтримати колектив та придбати трек на iTunes, Google Play та інших сервісах. Слідкуйте за оголошеннями та подальшими новинами у соціальних мережах!

Українська музика: Bojevilla – Диспропорція

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *