Bojevilla – Блуд
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bojevilla – Блуд (EP)

«Найкраще ті жартують, хто бачив сумного часу плин», – саме цю фразу використали у якості епіграфу до свого нового міні-альбому «Блуд» учасники столичної hardcore/mathcore формації Bojevilla. Нагадаємо, що останній літній виступ команди у Києві, напередодні масштабної осінньої кампанії, відбувся минулого місяця у дворику бару «Хвильовий», де всі присутні могли ближче познайомитись із матеріалом майбутнього ЕР. І от, починаючи з сьогоднішнього дня (31.08.17), всі п’ять треків EP-релізу «Блуд» вже доступні для прослуховування онлайн, завантаження або купівлі на спеціалізованих сервісах. Фірмову якість запису, зведення та мастерингу гарантував Сергій KNOB Любинський зі студії Revet Sound.

«Ми заклали у цей реліз головну ідею, яку, сподіваємось, слухач зрозуміє під час прослуховування, єдине лиш, що можемо сказати – ми шукаємо себе у темряві. Наш гурт працював над треками «Блуду» близько п’яти місяців (лютий-червень), а наразі ми готуємо для загалу ще одну новинку у вигляді кліпу, який наразі знаходиться на стадії монтажу. Це буде відео до пісні «Реальність», відзняте Артемом Проновим», – поділилися з читачами «Нотаток» музиканти Bojevilla.

Вже у жовтні учасники Bojevilla планують вирушити у концертний тур на підтримку свого дебютного міньйону, в рамках якого вже було оголошено перші сім міст: Київ (06.10), Полтава (07.10), Харків (08.10), Чернігів (20.10), Мінськ (21.10), Одеса (10.11) та Миколаїв (11.11). Також музиканти мають ідею стосовно видання невеличкого подарункового тиражу міні-альбому «Блуд» на компакт-дисках, оздобленого ілюстраціями Марго Гаряжої.

Українська музика: Bojevilla – Блуд

Завантажити з Bandcamp
Придбати на iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *