Bohomolnyi - Твій Океан (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bohomolnyi – Твій Океан (Сингл)

Ще одна сьогоднішня новинка – свіжий сингл Олексія Богомольного (екс-гітариста гуртів Vivienne Mort, Despot та Холодне Сонце) і його музичного проекту Bohomolnyi під назвою «Твій Океан» та щире lyric video до нього. Варто зазначити, що нова композиція «Твій Океан» увійде в наступний пятитрековий EP «Божевілля», реліз якого очікується вже у червні 2015 року.

У новій мелодійній пісні зі вже фірмовими рваними гітарними рифами, практично кожен слухач знайде близькі особисто йому рядки, підкреслені супроводжуючим відео. «Я хотів зробити щось просте і заряджаюче, аби під час перегляду люди посміхалися і відчинялися», – розповів про ролик Олексій.

У записі взяли участь одразу два іменитих барабанщики: Гліб Проців (Vivienne Mort, Крихітка Цахес, екс- Мегамасс та багатьох інших), який продумав ритмічні партії, та Omadada (one-man-band Omadada, Omadada Gee, відомий як екс-барабанщик Los Colorados та багатьох інших), який записав всі живі барабани та звів пісню на своїй новій студії Шпиталь Рекордс.

Нагадаємо, що перші треки проекту Bohomolnyi були оприлюдненні ще у червні 2013 року в рамках EP «ДЕМО№3». Ознайомитись із ними ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Теґи: Українська музика, український рок, Bohomolnyi

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Доброго мало… але є “богомольний” з власним океаном і це добре :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *