Сам на Сам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bohomolnyi – Сам на Сам (Сингл)

До вашої уваги новий сингл альтернативного музичного проекту Bohomolnyi під назвою «Сам на Сам», витриманий у кращих традиціях останнього EP-релізу «Божевілля», з яким ви, до речі, також можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням.

Як розповів засновник проекту Олексій Богомольний (екс- Vivienne Mort, Despot та Холодне Сонце), нова композиція початково була написана на фортепіано, але під час роботи над нею пісня дещо трансформувалася та з рештою отримала потужну гітарну лінію і насичену ритмічну партію ударних, яку наживо записав на своїй тернопільській студії Лесик Omadada. Загалом, окрім Omadada, у своренні свіжої пісні «Сам на Сам» Олексію допомагав барабанщик Vivienne Mort, Крихітки Цахес, екс-барабанщик Мегамасс та інших Гліб Проців (drums pre-production), Сергій Knob Любинський (мастеринг) та Гриць Див (обкладинка).

У тематиці нової пісні розглянута проблема пошуку самого себе у цьому світі та пов’язані із нею характерні людські переживання. «У моїй голові доволі часто виникають одвічні філософські питання на кшталт того, хто ми є, що тут робимо та що насправді маємо зробити, а також що ж нам все таки заважає у досягненні наших сакральних цілей. Наше надзвичайне життя завжди пропонує цілу купу різних можливостей, а найгіршою людською реакцією на них є опущенні руки та прагнення жити у власному світі мрій. Це наче війна проти самого себе», – зазначив автор проекту Bohomolnyi.

Варто додати, що композиція «Сам на Сам» є першим синглом з майбутнього EP «Темний Світ», реліз якого заплановано вже на вересень 2015 року. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *