Bohomolnyi – Магія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bohomolnyi – Магія (Сингл)

Ексклюзивна прем’єра на «Нотатках»! З радістю ділимося із вами новою піснею столичного рок-проекту Bohomolnyi під назвою «Магія», якою музиканти обіцяють слухача не тільки заворожити, а й водночас енергетично підзарядити. Новий «магічний» трек киян виконано у формі такого собі гранж-рок маршу, що поєднує в собі суміш містики та позитиву.

«Насправді ми дуже хотіли розпочати новий рік з чогось доброго і надихаючого, – розповідає Олексій Богомольний, засновник та лідер гурту. – Ми щиро віримо, що кожен з нас здатний на певну магію. І щось нове та сакральне закладене саме в наших руках, головне спрямовувати себе у русло творення».

Запис свіжої композиції «Магія» проходив на студії Revet Sound, де місцевий гуру Сергій Knob Любинський чаклував на бас- та елеткро-гітарах, а також виступив у ролі мага-продюсера. Окрім того, Олексію у записі треку неабияк допоміг своїми гіпнотичними партіями ударних Гліб Проців (Vivienne Mort, «Крихітка»). Обкладинку нового синглу проекту Bohomolnyi цього разу створила Ольга Кінару.

Нагадаємо, що не так давно Bohomolnyi переформувався із студійного проекту у повноцінний рок-гурт, та активно розпочав підкорювати столичні сцени. Тож якщо у вас виникне бажання, так би мовити, відчути магію особисто, приходьте 14 лютого у легендарні «Барви» та 19 лютого в «УКРОП» на Петрівці.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *