Bohomolnyi - Божевільний (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bohomolnyi – Божевільний (Сингл)

До вашої уваги сьогоднішня новинка – свіжий сингл Олексія Богомольного (ex-Vivienne Mort, «Холодне Сонце» та Despot ) під назвою «Божевільний», який увійде в майбутній міні-альбом виконавця. Нагадаємо, що зовсім нещодавно було оприлюднено ще одну нову композицію проекту Bohomolnyi – «Твій Океан», про яку ми вже згадували на нашому сайті раніше.

Потужний гітарний трек «Божевільний» змальовує специфіку емоцій у відносинах двох людей під час виходу одного з них із власної зони комфорту, до якої обидва вже звикли і майже не уявляли раніше своє життя поза її межами. Чи переважить звичка природну жагу відкриттів? У формі якої неймовірної геометричної фігури складеться подальший життєвий шлях? Ця пісня – це сцена зі стосунків, що рвуться через важкий вибір між комфортом та відкриванням нового.

У характерному до композиції символізмі складена й обкладинка релізу – на ній зображено мандрівника, який, рятуючись на брилі льоду, запалює факел та бачить у цей час кита. Подальшу історію відчайдуха кожен слухач має закінчити самостійно, адже чи зачепить океанічний мешканець брилу, на якій стоїть герой, чи забере мандрівника з собою – вирішувати вам.

Додамо, що бек-вокал композиції «Божевільний» записала фронтвумен одного з найцікавіших вітчизняних гуртів Vivienne Mort Даніела Заюшкіна, з якою Олексія і досі пов’язують теплі дружні відносини. Запис нової пісні вже звично відбувався на звукозаписувальній студії Шпиталь Рекордс.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/209504582″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *