Bohomolnyi – Божевілля (EP)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bohomolnyi – Божевілля (EP)

Прем’єра сьогоднішнього дня – новий п’ятитрековий ЕР-реліз від колишнього гітариста Vivienne Mort, «Холодного Сонця» та Despot Олексія Богомольного під назвою «Божевілля». Стилістично цей міні-альбом являє собою добірку музичних варіації на тему модерного гранжу та близьких до нього альтернативних напрямків, а записувався він за всіма канонами інді-музики, зокрема нон-комерційної ідеології DIY (абревіатура Do It Yourself – зроби це власноруч).

Після спільної роботи із саунд-продюсером Сергієм Кнобом Любинським, Олексій сам почав цікавитись звукозаписом, все більше і більше заглиблюючись у цю науку. Всі отримані знання він використав під час роботи над своїм новим EP «Божевілля», частина якого була записана на власній домашній студії (гітари, бас та синтезатори), а інша частина (ударні та вокальні партії) – на професійних студіях звукозапису. Фінальне зведення зроблено на студії Шпиталь Рекордс Лесиком Omadada. Окрім Лесика, який до того ж записав всі живі барабани релізу, Олексію у роботі над міні-альбомом допомагав Гліб Проців (барабанщик Vivienne Mort, Крихітка Цахес, екс-барабанщик Мегамасс та багатьох інших), який продумав ритмічні партії до всіх представлених композицій, Даніела Заюшкіна, чий бек-вокал ви можете почути у пісні «Божевільний», художник Ігор Цап та всі друзі, колеги і рідні.

«Одне діло, коли ти видумуєш музику як гітарист, а інша справа, коли потрібно уявляти як звучатимуть усі інструменти разом, думати, як краще передати настрій цілої пісні, а не лише зробити круте соло. Я задоволений результатом, прослухавши кожну пісню сотню разів під час запису та зведення, я і досі можу продовжувати їх слухати. На початку запису я і уявити не міг, як все класно вийде. Так само не очікував, що буде стільки гітар. Довкола всі пересідають на віртуальні синтезатори, електронні барабани… Для когось гітари вже втрачають моду. І я так само почав розбиратись у віртуальному програмуванні, зайнявся вивченням синтезаторів. Ба, більше, перші демо-варіанти пісень «Божевільний», «Божевільна» та «Ворони» були зроблені саме на клавішних! Але варто було мені взяти до рук електрогітару – і понеслось», – розповів «Нотаткам» засновник проекту Bohomolnyi.

Зазначимо, що з представленим матеріалом Олексій вже почав ознайомлювати слухачів трохи раніше, не так давно виклавши у мережу два сингли «Твій Океан» та «Божевільний». Пісню «Ворони» у першому її варіанті ви могли почути на дебютному демо-ЕР виконавця, а тепер же вона заново розкрилася у характерному для дум-металу повільному темпі. Також у переліку пісень міні-платівки на вас очікує найважча, зроблена в розмірі вальсу композиція під назвою «Дорога На Смерть» та трек «Божевільна», в якому присутнє змагання трьох гітарних соло.

Варто додати, що Олексій не думає припиняти студійну роботу і вже зараз пише ще одне EP. Паралельно музикант також планує зібрати повноцінну команду для живих виступів, тож слідкуйте за новинами та анонсами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *