Без Обмежень – Листопад
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Листопад (Сингл)

Напередодні видання свого нового альбому хлопці з гурту «Без Обмежень» вирішили «підлити масла у вогонь» очікування, презентувавши ще один сингл з майбутньої платівки. Мова йде про пісню під назвою «Листопад», яка, щоправда, на перший погляд трохи не вписується у прийдешній весняний антураж. Втім, самі музиканти запевняють, що відчувши весняне тепло, буквально неможливо не пригадати теплий і шалений листопад із усіма його емоціями, зустрічами та розставаннями. Зауважимо, що такі невеличкі календарні нестикування абсолютно не є проблемою для команди, яка свій хіт про зиму видала влітку.

Учасники «Без Обмежень» щиро сподіваються, що їхній трек «Листопад» огорне слухача приємним теплом, наштовхнувши лише на позитивні спогади з минулого. «Дехто у листопаді став самотнім, дехто живе лише у сновидіннях, а хтось і досі благає відпустити… Тому перегортаємо цю сторінку, най не болить», – побажали своїм прихильникам музиканти.

Наразі свій трек про один з осінніх місяців «Без Обмежень» розповсюдили у соціальних мережах та на сервісі SoundCloud. І хоча на їхньому YouTube-каналі нова композиція досі не з’явилася, активні поціновувачі творчості гурту вже встигли лишити величезну кількість відгуків про новинку на інших сторінках. Зокрема, ось витяги з деяких коментарів: «Прокинулась і зрозуміла, що наспівую про листопад. Львівська погода, здається, слухала новинку від «Без Обмежень» разом зі мною»; «Що не робота, то хіт! Заслухаю до дір!»; «Геніальний твір від Танчинця»; «З кожною піснею вони все крутіші!»; «З першого прослуховування мене ця пісня перенесла в листопад минулого року. Не буду заглиблюватись у деталі, але чимось настрій і зміст, які передаються в цих кількох хвилинах, мені дуже знайомий»… До слова, у своєму нещодавньому інтерв’ю, лідер «Б.О.» Сергій Танчинець зазначав, що саме такі дописи мотивують його на подальше заняття музикою.

Додамо, що концертна презентація майбутньої восьмитрекової платівки «Буду з тобою» відбудеться 11 квітня у столичному клубі Freedom Event Hall.

Українська музика: Без Обмежень – Листопад

Квитки
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *