Біллі Мілліґан Бенд – Скажи
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Скажи (Кліп)

До процесу розробки свого нового кліпу на пісню «Скажи» учасники гурту «Біллі Мілліґан Бенд» вирішили підійти достатньо нетривіально, використавши у відео техніку під назвою «Ебру», результатом якої є створення малюнку на поверхні води. До слова, раніше до такої техніки у своїх кліпах вдавались лише дві світові формації – Kasper Bjørke та Eva.

За словами музикантів, цією, майже медитативною роботою, вони прагнули показати весь цикл людського життя, нагадати про безсмертя душі та надважливу роль кохання у земному існуванні кожного індивіда. Саме задля цієї мети якнайкраще підходила вода, що може бути як потужною руйнівною чи рушійною силою, так і тихою лагідною речовиною, яка відіграє величезну роль у підтриманні існування всього живого.

Втілити у життя всі задуми учасників «Біллі Мілліґан Бенд» допомогла одна з небагатьох українських майстринь напрямку Ебру-арт Ангеліна Золота. «Любов об’єднує все! Поза часом і будь-якими кордонами, на Землі і в нескінченному Всесвіті! Переходячи від одного серця до іншого, народжуючи небесні зорі», – прокоментувала художниця свою спільну з колективом «БМБ» роботу.

Нагадаємо, що до кінця 2015 року «Біллі Мілліґан Бенд» обіцяли порадувати слухачів своїм другим повноформатним студійним релізом, в основу якого покладено особливе акустичне звучання. Назва диску «Хворий на Любов» була запозичена у попереднього відеокліпу гурту, з яким ми вас ознайомлювали раніше.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *