Біллі Мілліґан Бенд – Радіопасивність
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Радіопасивність (Альбом)

Здається, слово «пасивність» просто не може зустрічатися в одному реченні з назвою музичного колективу «Біллі Мілліґан Бенд», адже його учасники, на чолі з лідером Максом Прудеусом, завжди надзвичайно активно займалися власною творчістю і продовжують це робити станом на сьогоднішній день. Втім, віднедавна згаданий нами іменник та назву команди часто можна зустріти в одному вислові, звісно, не у негативному значенні та з невеличким доповненням. Справа у тому, що новий студійний альбому «БМБ», з яким ми сьогодні пропонуємо (хоча ні, радимо) вам ознайомитися, отримав таку назву – «Радіопасивність», та став третьою офіційною платівкою у дискографії столичних арт-рокерів.

Вітчизняні меломани вже звикли, що кожен з двох перших альбомів «Біллі Мілліґан Бенд» характеризувався своїм особливим звучанням – дебютний диск «У твоїй голові» запам’ятався своїми гітарними рифами та соціальною лірикою пісень, а його наступник, романтичний альбом «Хворий на Любов», було побудовано навколо звучання роялю та віолончелі. Не став виключенням у цьому аспекті і свіжий лонг-плей «Радіопасивність», виконаний у стилістиці синті-попу, та з відчутним духовним контекстом більшості композицій.

«Це дуже глибинна та особиста робота. Тут багато мого болю, моїх переживань, багато мого власного досвіду, а я був на всіх континентах, мені є чим поділитись. У цьому альбомі є пісні, які можуть посісти перші місця серед найкращих за всю історію існування української музики. Був час, коли я активно спілкувався із продюсерами та програмними директорами радіостанцій, я чув від них одне і те саме: зараз ніхто вже не працює альбомами, всі випускають сингли. У мене інше бачення музики. Тому «Біллі Мілліґан Бенд» мислить альбомами. Я ставлюсь до кожної платівки як до роману, який складається з багатьох розділів, тому звук, настрій, темп та сенс кожного альбому свій, неповторний. Я роблю проект дуже широкого масштабу із розумінням вічності», – коментує реліз Макс Прудеус.

Він також радить усім слухачам, по можливості, не слухати «Радіопасивність» онлайн на популярних сервісах, які, так чи інакше, змінюють якість аудіо-доріжок, а безкоштовно завантажити альбом з офіційного сайту «БМБ» та насолодитися звучанням у повній мірі. До речі, перші дві платівки також очікують на вашу увагу за наступним посиланням.

Українська музика: БМБ – Радіопасивність

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *