Біллі Мілліґан Бенд – Порох
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Порох (Сингл)

Учасники арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд» дуже активно розпочинають новий 2017 рік, презентуючи за один календарний місяць цілих два нових сингли зі свого майбутнього альбому. Сьогодні ми пропонуємо до ваших плей-листів пісню під дещо провокаційною, з огляду на її соціальне спрямування, назвою – «Порох». У ній музиканти вирішили заспівали про те божевілля, яке вже кілька років відбувається в Україні і носить офіційну назву АТО.

За словами лідера «Біллі Мілліґан Бенд» Макса Прудеуса, назву «Порох» було обрано через те, що вже багато сторіч війна відбувається, панує та отримує своїх жертв багато в чому завдяки цій речовині. А всі інші збіги, цілком можливо, є просто випадковою грою слів, а можливо і ні – кожен вирішує для себе сам.

«Вперше ми зіграли цю пісню на концертах майже рік тому, щоправда, тоді вона ще носила попередню назву «Брате?». Саме так, зі знаком питання – ніби хтось із подивом запитує: «Брате?» Так само як свого часу Цезар запитував Брута – «І ти, Бруте?», ми з алегоричним подивом запитуємо слухача: «І ти, Брате?» Проте через обмеження у назвах пісень на електронних носіях довелось змінити назву на щось доречніше», – йдеться у прес-релізі новинки.

Додамо, що згаданий нами попередній сингл з альбому «Радіопасивність», що отримав назву «Іноземці», ви також можете послухати на нашому сайті за наступним посиланням.

Біллі Мілліґан Бенд – Порох

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *