Біллі Мілліґан Бенд – Кожному своє
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Кожному своє (Кліп)

Одразу за прем’єрою нового альбому (деталі тут), музиканти «Біллі Мілліґан Бенд» видали на його підтримку офіційне відео до титульної пісні «Кожному своє», наповнивши його символізмом, алегоріями та особливим сенсом. Відтак, за словами музикантів, у сценарії їхнього нового відео анімаційно відображено сплетіння світла і темряви, яке відбулося для того, щоб утворити дещо унікальне, дещо нове, особливе та живе. І цій новій формі життя доведеться чи не з першого видиху зіткнутися з певними випробуванням, які, натомість, здатні підготувати її до подальших життєвих труднощів. Разом із тим, за словами вокаліста Макса Прудеуса, світло і темрява – це дві крайнощі, наче безапеляційні поняття добра і зла, які панують у суспільних думках сьогоденної України. Тому ще одне завдання кліпу «Кожному своє» полягає у тому, щоб нагадати глядачу про те, що не все у житті відверто однозначно.

«Можна сказати, що з цієї пісні буквально почався весь третій альбом. Вона була написана однією з останніх, але саме вона задала настрій усього альбому. Ми почали робити аранжування на неї в першу чергу. І спиралися саме на її саунд, коли формували загальне звучання альбому. Другою була композиція «Порох», а потім вже «Іноземці». Пісня «Кожному своє» дає просту відповідь на непросте питання про сенс життя. Всі ми запитуємо себе рано чи пізно про те, навіщо ми тут. Що я зробив, або що я ще маю зробити? Чи те, що я робив, взагалі важливо? А що ж насправді важливо? Ці питання видаються складними, поки не починаєш чути себе. Ми всі любимо давати поради, любимо дарувати подарунки тим, хто нам важливий, тому що ми почуваємося щасливими, коли віддаємо їм частинку себе», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Біллі Мілліґан Бенд».

Підсумовуючи все вищевикладене, можемо зробити висновок, що головною ідеєю пісні і кліпу «Кожному своє» є наступний рядок тексту цієї композиції: «Єдине, що має сенс – це допомогти знайти кожному своє».

Українська музика: БМБ – Кожному своє

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *