Біллі Мілліґан Бенд – Іноземці
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Іноземці (Сингл)

Сьогодні, у День соборності України, у день 98-ї річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, учасники гурту «Біллі Мілліґан Бенд» вирішили заспівати про тих українців, які чимдуж прагнуть свою Батьківщину залишити. Тому зараз ми пропонуємо до вашої уваги свіжий сингл «БМБ» під назвою «Іноземці». Відмітимо, що одним із приводів для такої тематики твору послугував популярний останнім часом у Facebook хештег #ВоздухЭмиграции. Але тут варто одразу ж зробити помітку, що музиканти не прагнули за допомогою своєї музики відмовити когось від переїзду за кордон, а натомість просто хотіли повідати слухачам свою історію – історію становлення особистості на власному прикладі.

«Перший рядок пісні «Іноземці» я написав у далекому 2010 році в Барселоні. Два перші куплети тоді лягли на папір досить швидко, за якихось кілька днів, а от третій все ніяк не приходив. І я все думав, фантазував, уявляв, що ж буде зі мною, коли я нарешті прийму рішення і втечу з України… Аж поки не зрозумів, що куди б я не переїхав, я почуватимусь десь там чужинцем ще більше, ніж вдома. Хто хоче виїхати – виїде, важливо зрозуміти, а що ж далі, після переїзду, хто там чекає і чи дійсно там буде краще?» – ділиться думками лідер «БМБ» Макс Прудеус.

Нова композиція «Іноземці», окрім, звісно ж, своєї соціально-автобіографічної тематики, цікава оновленим звучанням «Біллі Мілліґан Бенд», яке вже за трохи віднайде своє продовження у майбутньому альбомі гурту. Наразі музиканти вже записали інструменти та вокал на власній студії звукозапису, тому вже зовсім скоро поціновувачі української музики можуть сподіватися на реліз цілої платівки.

Біллі Мілліґан Бенд – Іноземці

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *