Біллі Мілліґан Бенд – Іноземці
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Іноземці (Кліп)

Без малого сім років часу знадобилося для того, щоб вислів «я їду з моєї країни на зустріч новому життю», який Макс Прудеус раптово почув у своїй підсвідомості, перебуваючи в далекій Іспанії, трансформувалася у новий відеокліп арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд» та розпочав свою подорож всесвітньою мережею. Як це не дивно, особливих підготувань до дати отримання Україною безвізового режиму з Європою музиканти «БМБ» не провадили, тому це співпадіння ще раз доводить, що співпадінь насправді не існує.

«Зараз виїхати з країни стало ще легше, тому нам не хотілося робити наголос на від’їзді з батьківщини, а хотілося закцентувати увагу на тому, що буде, коли людина таки поїде. Що ж буде далі, яка доля чекатиме на чужині? Пісня розповідає про те, що всі ми українці, і не зважаючи на те, що часом ми можемо почувати себе іноземцями, перебуваючи вдома, вирушивши у пошуках нової домівки за кордон, ми знову ж таки залишимося там іноземцями», – зазначає Макс Прудеус, вокаліст та лідер «Біллі Мілліґан Бенд».

Оператором кліпу виступив Євген Керпатенко, який також займався кольорокорекцією, а режисуру, створення сценарію та монтаж, взяв на себе Максим. За його задумом, слова пісні «Іноземці», інтерв’ю з іноземцем наприкінці ролика, створений анімований персонаж, та петриківський розпис на частково оголеному жіночому тілі, мали у різній формі продекламувати основну ідею роботи – можна виїхати з країни, але від себе втекти важче.

Цікаво, що у відео використано вже четверту за ліком, акустичну лайв-варіацію пісні «Іноземці», яка у своєму електронному втіленні доповнить перелік пісень майже завершеного альбому «Радіопасивність». Варто додати, що така назва майбутньої платівки «Біллі Мілліґан Бенд» аж ніяк не пов’язана з радіохвилями чи квотами на українську музику – у ній піде мова про пасивність у людських головах, що, погодьтеся, дуже перекликається з тематикою наведеного відео.

Українська музика: Біллі Мілліґан Бенд – Іноземці

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *