Біллі Мілліґан Бенд – Хворий на Любов (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Хворий на Любов (Альбом)

Учасники столичного арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд» завершили роботу над своєю новою платівкою «Хворий на Любов», що стала другим офіційним лонг-плеєм у дискографії колективу, слідом за дебютником «У твоїй голові». Варто зазначити, що дві пісні з презентованого альбому вже встигли також отримати своє візуальне відображення: зокрема, ви мали змогу раніше переглянути на нашому сайті офіційні ролики гурту до композиції «Скажи» та однойменної із назвою диску пісні «Хворий на Любов».

Загалом, свіжий альбом вмістив у себе дев’ять авторських композицій «Біллі Мілліґан Бенд», чи то вірніше сказати, п’єс. Так-так, саме п’єсами учасники колективу називають пісні своєї свіжої платівки, зважаючи на їхню майже театральну парадигму та цілісний характер. «Коли мене запитують, що важливіше у піснях – текст чи музика – я кажу, що важлива драматургія композиції, а текст та аранжування є лише інструментами для розкриття задуму автора. Наш альбом потрібно сприймати саме як музичний роман, що складається із дев’яти окремих розділів. І ці дев’ять розділів правильно називати п’єсами, адже під час роботи над альбомом нас цікавило лише одне – особлива драматургія кожної з них», – зазначив фронтмен «БМБ» Макс Прудеус.

Як і обіцяли учасники «Біллі Мілліґан Бенд», нова платівка «Хворий на Любов» достатньо різниться зі своєю попередницею, при чому як концептуально, так і музично, адже до роботи над новинкою музиканти долучили значну кількість різноманітних інструментів та технік. Зокрема, віолончель, рояль, бас, перкусія, акустична гітара та навіть бітбокс допомагають чоловічому та жіночому вокалу якнайяскравіше змалювати слухачеві особливу історію чуттєвого кохання. Занурюйтесь!

Автором слів і музики вже звично виступив лідер гурту Макс Прудеус, який, до того ж, спільно із Андрієм Орищенком взяв на себе саундпродюсування матеріалу. Для того, щоб висловити свою подяку «Біллі Мілліґан Бенд», залишайте ваші відгуки та побажання у соціальних мережах, а також обов’язково приходьте на живі виступи гурту, де ви, до речі, зможете придбати собі пам’ятний фізичний компакт-диск з новим альбомом «Хворий на Любов».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *