Blooms Corda – Тварина
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Blooms Corda – Тварина (Сингл)

Світ побачив новий сингл атмосферного столичного проекту Blooms Corda під назвою «Тварина», який засновник гурту Данило Галико нещодавно виклав для вільного розповсюдження в Інтернеті. Свіжа композиція із філософським підтекстом увійде в наступний повноформатний альбом Blooms Corda, що стане другим лонг-плеєм у дискографії молодого проекту, слідом за дебютним релізом «7 пісень».

Назва самого проекту також не є випадковою – перша її частина Blooms в романо-германській групі мов означає квіти, бутони або ж сяйво, а частка Corda – «серце» з латинської. Таке ім’я формації підкреслює основний напрямок її творчої діяльності, в основу якого покладено людські враження та емоції – те, що зазвичай цікавить чи бентежить.

«Мабуть, у багатьох із нас повсякчас виникають думки, що ми лише звичайнісінькі тварини, однак сам факт того, що такі помисли виникають, вже може доводити протилежне. Пісня «Тварина» приблизно про це – про прості та, здавалося б, очевидні речі, які доводять, що ми здатні на більше», – розповів «Нотаткам» Данило.

Слідкуйте за новинами Blooms Corda у соціальних мережах, адже презентація згаданого повноформатного альбому запланована вже на наступний місяць.

[fap_track id=”7305″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *