Blooms Corda – Тетріси із фраз
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Blooms Corda – Тетріси із фраз (Кліп)

Учасники інді-гурту Blooms Corda встигли презентувати у 2017 році свій перший офіційний відеокліп під назвою «Тетріси із фраз», відзнятий до однієї з пісень останнього за ліком та меланхолійного за настроєм диску GIGOTOSIA. Кияни взялися візуалізували історію, запропоновану лідером формації Даниїлом Галико, із мінімальним залученням зусиль технічних, але з великою кількістю зусиль творчих та креативних.

«Друзі, ми неймовірно раді поділитися з вами приємною звісткою – ми випустили кліп. Дивний, модний, авангардний, – подумаєте ви. І правильно подумаєте», – коментують музиканти Blooms Corda.

Зйомки кліпу «Тетріси із фраз» провадили режисер Катерина Гринець та оператор Руслан Мінгазіров, а головну роль міні-стрічки виконав Дмитро Чернявський. До слова, для декого зі знімальної групи ця робота також стала великим дебютом. «Це перший кліп, який я відзняла у ролі режисера. За планом, перше відео ми повинні були знімати для зовсім інших музикантів, але я така щаслива, що з тією історією нічого не вийшло і в підсумку ми зняли ролик саме для цих світлих і добрих хлопців, які довіряють, не брешуть і повністю відповідають за свої слова і бажання», – пише у Фейсбук режисерка.

«Ідею кліпу достатньо важко описати, бо в процесі підготовки вона змінилася майже до невпізнаності. Загалом вийшла така собі імпровізація Діми (актор, – прим.), який намагався у своєрідній танцювальній манері передати емоції героя пісні», – поділився з читачами «Нотаток» Даниїл.

Українська музика: Blooms Corda – Тетріси із фраз

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *