Blooms Corda – Monodance
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Blooms Corda – Monodance (Альбом)

Творчий актив київського проекту Blooms Corda нещодавно поповнився новим повноформатним альбомом під назвою Monodance. Свіжа платівка була не так давно оприлюднена в Інтернеті на правах вільного розповсюдження, але всі бажаючі мають змогу долучитися до розвитку музичного проекту, придбавши лімітовану партію компакт-дисків безпосередньо у музикантів.

Як розповів засновник проекту Данило Галико, у записі альбому Monodance йому допомагали Ярослав Андрєєв (контрабас), Сергій Черненко, Назар Вачевський (обидва – саксофон) та Роман Едісон (труба). Всі інші задіяні інструменти, а також авторство слів та музики – справа рук самого Данила. Презентований матеріал було записано та зведено у період 2014-2015 років на студіях Derevo та Orange.

«Monodance – це вигадане слово, яке, кожен може розуміти по-своєму. Принаймні, це був би бажаний та вдалий для мене ефект. Альбом можна умовно розділити на дві частини: перша – фанкова та рухлива, друга – спокійна та лірична. Я часто прагну бути оптимістом, але це не завжди легко, тому в Monodance вийшла певна золота середина. Якщо метафорично, то це блюз (у настроєвому сенсі), який прагне бути фанком», – розповів «Нотаткам» засновник Blooms Corda.

Нагадаємо, що декілька пісень альбому вже було раніше оприлюднено у якості інтернет-синглів – у вересні 2015 року світ побачила композиція «Тварина», а трек під назвою «Tattoo» з’явився у вітчизняному медіа-просторі ще у листопаді минулого року.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *