Blooms Corda – GIGOTOSIA
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Blooms Corda – GIGOTOSIA (Альбом)

З радістю пропонуємо усім читачам зануритись у стильний та меланхолійний саунд сьогоднішньої новинки від інді-поп Blooms Corda під дивною назвою GIGOTOSIA. Втім, ця назва альбому столичної команди, записаного на студії звукозапису Derevo (окрім гітарної партії треку «У пошуках милої людини»), не є випадковою, а ховає під собою цілу концепцію.

Як розповів нашому сайту лідер Blooms Corda Даниїл Галико, слово GIGOTOSIA є нічим іншим, як абревіатурою. «Дане слово, утворене з перших літер англомовного вислову The grass is greener on the other side (варіант перекладу: «Добре там, де нас нема» – прим.), що використовується для стислого визначення відповідного людського переживання. Тож тепер, якщо хтось відчуває цей самий The grass is greener on the other side, можна стисло говорити, що у нього відчуття гіготозії», – зазначив музикант.

Варто додати, що зображена на обкладинці картина також є творінням рук фронтмена BC, який в альбомі вкотре продемонстрував свої мультиінструментальні здібності: голос, гітари, бас-гітари, програмування, клавішні та інші інструменти альбому він записував власноруч. Окрім того, музика, слова та зведення – також його рук справа.

Третій студійний лонг-плей Blooms Corda наразі є доступним для онлайн-прослуховування у мережі, а також для купівлі за допомогою Google Play чи iTunes. Вже зовсім скоро, буквально за тиждень-другий, колектив планує видати свою платівку GIGOTOSIA на фізичних CD-носіях. Видання компакт-дисків, до речі, буде приурочено до великої концертної презентації свіжого релізу у столичному концерт-холі Sentrum, запланованої на 23 листопада.

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *