Blooms Corda – Fog Lavender
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Blooms Corda – Fog Lavender (Альбом)

Новий, третій за ліком, альбом гурту Blooms Corda під назвою Fog Lavender – це 2 роки творчості, почуттів та думок, які вилилися у 8 композицій. Альбом записано у Києві на студіях Checkpoint та Batuliren Spazieren у 2018 році.

«Деякі музиканти після релізу кажуть, мовляв, це вже не мій альбом – я його видав і це вже не моє. Я завжди над цим сміявся, але цього разу, здається, таки зрозумів, що означає цей вислів. У мене були певні переживання, які я у цьому альбомі виплеснув, їх у мене вже нема і тому, інколи, коли я його слухаю, він мені також здається чужим», – коментує фронтмен Blooms Corda Данило Галико.

Він також зазначив, що саме під час роботи над платівкою Fog Lavender вперше звернувся до сторонньої людини за допомогою у його зведенні (попередні записи Данило зводив або дома сам, або за допомогою знайомих). На цей раз зведенням та мастерингом альбому займався Антон Іларіонович. За словами Данила, було трохи страшно, але результат зовсім не розчарував виконавця і правки, яких, до речі, було не багато, носили суто косметичний характер.

Цікаво, що кожен охочий міг допомогти Blooms Corda у записі їхньої нової платівки – у соціальних мережах можна було придбати малюнки Данила Галико (обкладинка Fog Lavender, до слова, також його авторства), зроблені під час написання пісень. Наразі альбом вже доступний на більшості музичних сервісів.

Blooms Corda – Fog Lavender

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олег says:

    Круто, але ще б титульний сингл обрали для ротації на радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *