Blooms Corda – Барон
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Blooms Corda – Барон (Сингл)

Інді-поп проект столичного музиканта Данила Галика під назвою Blooms Corda підготував для слухачів новий авторський сингл «Барон», що передує виданню майбутнього повноформатного альбому формації. Цікаво, що у своєму початковому франкському походженні, саме слово «Барон» означало просто людину, а зважаючи на те, що у пісні піде мова про барона у розумінні титулу, тут ми можемо спостерігати справжній мовленнєвий дуалізм.

«На створення пісні «Барон» мене надихнуло щонайменше три речі: старий занедбаний, але дуже гарний будинок, що колись стояв на вулиці Антоновича, а потім за одну ніч був знесений, випадкова бесіда з одним дивним чоловіком, схожим на монаха, та, власне, сам образ барона, який просто переслідував мене. Я зустрічав його на вулицях міста, бачив у кіно та читав про нього у газетах», – розповів «Нотаткам» засновник Blooms Corda.

Після презентації синглу, Данило планує сконцентруватися на виданні платівки під робочою назвою GIGOTOSIA, реліз якої заплановано вже на поточний місяць. Робота над релізом на даний момент вже перебуває на завершальній стадії, тож до великого концерту у листопаді ви точно встигнете якнайкраще ознайомитись із матеріалом. Квитки на виступ, до речі, вже надійшли у продаж.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *