Blooms Corda - 7 пісень
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Blooms Corda – 7 пісень

Засновник атмосферного столичного проекту під назвою Dojo Данило Галико оголосив про створення ще однієї власної музичної формації, яка на даний момент характеризується камерно-акустичним саундом і так само як і свій попередник, здебільшого меланхолійними настроями. Новостворений проект отримав назву Blooms Corda і вже навіть встиг обзавестися першим релізом своєї дискографії. Наразі слухач має змогу ознайомитися із музичною спрямованістю і характерним звучанням проекту, прослухавши дебютний альбом «7 пісень».
Напевно, не важко здогадатися про кількість композицій у зазначеному релізі, проте логічність і математична чіткість на назві альбому закінчуються, відкриваючи шлях творчій безмежності й особистісним, не характерним для Dojo музичним напрацюванням. Як розповів Данило, ідея створення подібного проекту з`явилась у нього під час мандрівки літаком до другого за розміром міста в Грузії та столиці Імеретії – Кутаїсі, тож саме у повітрі він сам собі пообіцяв по поверненні обов’язково реалізувати і втілити у життя всі задуми. «Класична гітара, голос і можливо десь труба. Нічого зайвого. Саме таким я бачив свій новий альбом», – розповів він.
Альбом від Blooms Corda – це симбіоз з абсолютно нових пісень Данила із вже задіяними раніше у рамках проекту Dojo композиціями, однак в оновленому і стилізованому вигляді. «Це такий собі камерний та спокійний альбом, щось на кшталт того, якщо б я сидів десь на кухні зі слухачем і просто награвав ці пісні під гітару», – розповів про дебютну платівку засновник формації. «Взагалі-то я не був певний, чи варто його викладати в Інтернет, однак якось закинув собі його в плеер, і йдучи вулицею помітив, що альбом діє на мене заспокійливо (у гарному сенсі слова). Тому й виклав, у сподіванні на те, що можливо когось моя музика теж відволіче від тривог», – зазначив він.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/31813589″ params=”color=242423&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Blooms Corda, гурт Blooms Corda, альбом 7 пісень, платівка Blooms Corda, Blooms Corda 2014, Dojo

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *