Black Cat Legends – Preamble: my Way
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Black Cat Legends – Preamble: my Way (EP)

Чи бажаєте ви з самісінького ранку почати відкривати для себе дещо цікаве з площини сучасної української музики, зокрема альтернативної? Тоді ми маємо для вас дещо цікаве – дебютний міні-альбом молодого полтавського гурту Black Cat Legends під назвою Preamble: my Way («Преамбула: мій шлях» – укр.). Відповідно до назви, свіжий EP є своєрідною передмовою та вступною частиною до подальшого творчого шляху юного колективу.

Новопредставлений EP вмістив у себе шість треків, записаних у період 2015-2016 років, більшість з яких, на відміну від англомовної назви Preamble: my Way, мають українськомовну лірику, за виключенням хіба що заключної пісні My Loss на англійській мові та вступного інструментального інтро. У презентованому матеріалі музиканти Black Cat Legends здійснили вдалий мікс потужного гітарного саунду, українських етнічних мотивів та жіночого вокалу, яку у їхньому сплетінні, як то кажуть, зазвучали. І саме через це можна з легкістю закрити очі на певні нюанси самого запису треків, тим більше зважаючи на дебютний статус релізу.

Відкриваючи для себе історію гурту Black Cat Legends, варто зазначити, що його, як окрему музичну одинцю, було засновано лише минулого 2015 року двома гітаристами Богданом Колесником та Антоном Батурою, а вже згодом до них приєдналася вокалістка Катерина Береснева. Таке найменування проекту, за словами учасників формації, виникло фактично саме по собі, адже кожен з них любить чорних котів, старовинні легенди та містику, що вдалося поєднати у назві. Додамо, що перші результати своєї спільної творчої роботи музиканти виклали у всесвітню мережу на правах вільного розповсюдження, тож якщо у вас виникне бажання додати представлені треки до своїх музичних девайсів, можете з легкістю це зробити, завантаживши музичний контент за посиланням нижче.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *