Black Balloon – Втеча
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Black Balloon – Втеча (Сингл)

Після дебютного англомовного міні-альбому столичної команди Black Balloon, настає черга для музичного матеріалу рідною мовою – вчора, 20 квітня 2017 року, гурт поділився з усіма шанувальниками сучасної української музики своїм новим авторським синглом «Втеча». Цікаво, що на створення початкової мелодики треку, гітариста Олексія Бондаренко (за сумісництвом редактора сайту LiRoom), надихнула композиція Джамали «Заплуталась», а наприкінці композиції, з дозволу та схвалення авторів, звучить риф пісні Spineless and Sublime інді-гурту Fontaliza. Всі ці ідеї, натхнення та враження зумів втілити у життя та поєднати в єдиному цілісному музичному продукті відомий саунд-продюсер Артур Данієлян, за що учасники Black Balloon висловлюють йому величезну подяку.

«Станом на сьогоднішній день, сингл «Втеча» можна назвати найбільшою і найтривалішою роботою Black Balloon, таким собі символічним кроком до чогось зовсім нового. Як автор тексту, можу сказати, що я вперше знайшла у собі сміливість настільки щиро і відверто написати про особисті внутрішні переживання. Тим паче зробити це у пісні українською мовою, адже тепер всі деталі точно будуть зрозумілими слухачу. Окремо хочеться подякувати весні 2017 – саме у таку погоду слухати нашу пісню видається максимально доцільним», – пише у соціальних мережах вокалістка та співзасновниця гурту Аля Шандра.

Додамо, що «Втеча» – далеко не остання україномовна робота у репертуарі Black Balloon, тому, у зв’язку зі зміною музичного вектора, учасники формації обіцяють видавати найближчі релізи саме рідною мовою.

Українська музика: Black Balloon – Втеча

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *