Black Balloon – Пробач
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Black Balloon – Пробач (Сингл)

Вибачення після «Втечі», або як Black Balloon та Артур Данієлян українську музику творили. Приблизно таку назву могла отримати історія про створення нової, другої за ліком, україномовної композиції інді-гурту, яка, на відміну від попередниці, далася учасникам команди «малою кров’ю». За словами музикантів, мелодія і текст треку «Пробач» народилися досить легко та швидко, але, разом з тим, дану роботу легко можна віднести до когорти особистісних.

«Так, ця пісня про мого колишнього, але не лише про нього. Кожен раз я переживаю її заново, згадую всі ті розчарування, якими вона просякнута. У такі моменти я інколи плачу, а іноді просто голос пропадає. Є такі почуття, для яких слова – надто неідеальна форма існування. Добре, що деякі з них можна висловити музикою», – розповіла про нову пісню вокалістка Black Balloon Аля Шандра.

«Я написав акорди цієї пісні за 5 хвилин, коли був у Вільнюсі. Привіз їх додому, показав Алі і майже одразу народилася пісня. Коли ми принесли її саунд-продюсеру Артуру Данієляну, він швидко зрозумів, як її можна доробити, з першої спроби підібрав семпл і вже за тиждень «Пробач» була готова», – прокоментував вихід треку гітарист Олексій Бондаренко.

Цікаво, що сьогоднішня новинка відзначається легкістю саунду та характерною осінньою атмосферою, але, якщо вірити дописам Black Balloon у соціальних мережах, із настанням зими їхня музика стане відчутно жорсткішою, наче природа за вікном. Правда це чи ні, ми з вами дізнаємося вже незабаром, адже, як запевняє один сучасний крилатий вислів, «зима близько» (с).

Українська музика: Black Balloon – Пробач

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *