BioNik - Біонік
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

BioNik – Біонік

За період своєї творчої діяльності гурт BioNik пережив майже все – стрімкі злети, переїзд з Чернівців до столиці, запис дебютної платівки, проблеми з продюсером, творчі пошуки і тимчасове зникнення з музичної площини. Історія гурту розпочалась у далекому 2002-му році, коли барабанщик Олександр Істратій вирішив створити музичну групу, запросивши до її складу молодих і амбіційних музикантів. Почали створюватись перші нариси майбутніх пісень, складалися тексти композицій… Словом, процес пішов. Поповнивши свій творчий гандикап ще декількома піснями, хлопці вирішили надіслати музичний матеріал у Київ, де їм одразу зацікавились декілька відомих продюссерів. Ще б пак, адже свіжа і потужна музика молодих виконавців, здавалося, була приречена на шалену популярність в Украіні, а може і за її кордонами.
Наступний період діяльності BioNik проходив під знаменами співпраці з продюсером гурту “Друга Ріка” і Ані Лорак Юрія Фальоси. Робота з іменитим продюсером почала давати свої перші результати – хлопці активно гастролюють Україною і за кордоном, композиції BioNik дедалі частіше транслюють великі радіостанції, записується дебютний альбом. Одноіменна платівка була видана у 2007-му році компанією Астра Рекордс і вмістила в себе окрім музичного матеріалу ще і дебютний відеокліп на пісню “L’amour de trois“. Варто зазначити, що платівка музикантів була двомовною – дев`ять пісень записано українською мовою, а ще п`ять – французькою. Далі були розбіжності поглядів хлопців зі своїм продюсером, який в результаті вирішив зробити ставку на свій новий проект – співачку Міку Ньютон. Тож, за обопільною згодою було вирішено розірвати контракт і припиниту співпрацю.
Робота без продюсера виявилась для BioNik дещо важчою, ніж вони собі уявляли, і хлопці дедалі більше уваги почали приділяти стороннім проетам і роботі. Зокрема фронтмен гурту Олександр Грубляк зайнявся написанням музики для українських поп-виконавців і співаком Ростіком Халіковим, Михайло Стаднійчук працює на студії звукозапису, а Олександр Істратій працює з проектом Alloise у якості саунд-продюсера, аранжувальника і ударника. Також Олександр займається продюсуванням проекту Airport. Час від часу, у всевітній павутині зявлялися новини про активну роботу BioNik над новим альбомом, проте через вісім років з дати виходу дебютної платівки, новий матеріал так і не побачив світ. Наразі, за словами учасників колективу, готова приблизно половина другого альбому. Сподіваємось на відновлення зірочки під назвою BioNik на українському музичному небосхилі, а зараз пропонуємо вам ознайомитись із дебютним альбомом музикантів.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/8943114″ params=”color=494848&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *