Bingo – The Back Seat Bingo
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Bingo – The Back Seat Bingo (Альбом)

На честь трирічного ювілею своєї спільної творчої діяльності, музиканти івано-франківського рок’н’рольного гурту Bingo презентували свою дебютну повноформатну платівку під назвою The Back Seat Bingo, що перекладається з англійської як «Любощі на задньому сидінні». Новий альбом вмістив у себе дванадцять авторських композицій колективу англійською та українською мовами. Переважна більшість презентованих пісень, за словами учасників гурту, про любов та музику у найрізноманітніших їхніх проявах.

«Ми плануємо студійно записувати весь написаний матеріал, тож пісні для альбому The Back Seat Bingo обирали фактично за хронологією їхньої появи на світ. Ми любимо музику та прагнемо подати її слухачу з урахуванням нашого особистого бачення. Всі учасники гурту дуже тішаться, що нас слухають люди самого різного віку, соціального статусу та життєвих поглядів», – розповів вокаліст Bingo Юрій Шацький.

«Rock’n’roll – це по суті призабутий стиль, тим паче для України. Ми тут для того, щоб його відновити. І першим кроком до цієї мети став дебютний альбом The Back Seat Bingo. Його пісні ми створювали протягом всього часу існування гурту, а весь останній рік записували їх на студії», – зазначив гітарист Bingo Іван Лепехін.

З переліку своїх подальших творчих планів, учасники Bingo виділяють зйомку першого в історії гурту відеокліпу на одну з пісень альбому. Реліз майбутнього відео вже анонсували на весну 2016 року. Ну а найближчим часом музиканти вирушать у тур містами України на підтримку нового альбому The Back Seat Bingo. Слідкуйте за новинами!

[fap_track id=”7519″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *