Біллі Мілліґан Бенд – Тепло твоїх холодних рук
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Тепло твоїх холодних рук (Кліп)

Кияни зі столичного гурту «Біллі Мілліґан Бенд» завершили зйомки свого позитивного та по-весняному веселого відео до пісні «Тепло твоїх холодних рук» з минулого студійного альбому команди. Головною героїнею кліпу стала дівчина із іншого світу, символічно вдягнена у костюм космонавта.

«Сподіваюся, що ці останні дощові дні не стануть завадою для нашої радості та посмішок! Ми вирішили не обтяжувати якимось надглибоким сенсом історію нашої головної героїні – просто багато веселились, сміялись та просто дуркували у процесі зйомок. Маю надію, що ця позитивна енергетика перекочує і до глядачів. А взагалі-то, зі свого власного досвіду можу стверджувати, що багато хто з нас часто-густо почувається точнісінько такими самими космонавтами на вулицях рідних міст. Адже часом нам дещо важко зрозуміти оточуючих людей, проте завжди важливо сприймати світ із посмішкою на вустах», – розповів лідер «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус.

До речі, користуючись нагодою, учасники «Біллі Мілліґан Бенд» запрошують усіх охочих меломанів відвідати свій майбутній сольний виступ, який відбудеться 28 травня у київському Будинку Актора поблизу Золотих Воріт. Придбати вхідні квитки ви можете заздалегідь за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *