Біллі Мілліґан Бенд - Зміни.ти-світ (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Зміни.ти-світ (Кліп)

Музиканти київського арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд» презентували загалу свій третій офіційний відеокліп на пісню «Зміни.ти-світ», яка увійде в майбутній дебютний альбом колективу, реліз якого заплановано на жовтень 2014 року.
Сама композиція була написана доволі давно – гітарист Єгор Акулов написав музику у 2007 році, а текс з’явився на світ ще раніше – приблизно на початку двотисячних. Його автор, фронтмен «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус розповів, що ця пісня пройша дуже довгий шлях становлення і наразі максимально відповідає стилістиці гурту і своїй початковій ідеї. «Це був вірш, який пережив виконання речитативом та метал-звучання. І лише тепер я цілком задоволений, адже відчуваю, що саме це аранжування передає сенс, який я вкладав у лірику із самого початку», – зазначив він.
Варто додати, що саме із появою у репертуарі колективу пісні «Зміни.ти-світ» розпочались масштабні стилістичні зміни гурту, які охарактеризували перехід від важкого прогресивного металу до теперішнього звучання. «Я писав її із думкою, що кожен з нас може і має змінити оточуючий світ. Композиція змінила особисто мене, змінила звук нашого гурту, вона без перебільшень змінює світ, – ділиться вокаліст «Біллі Мілліґан Бенд». – Я дуже хочу, щоб кожен, хто почує цю пісню, повірив у власні сили, надихався нею. Знаю з власного досвіду, що лише змінюючи самих себе, ми поступово починаємо змінювати цілий світ».
Презентація нового кліпу, автором та режисером якого виступив Макс Прудеус, відбулась під час нещодавнього концерту у столичній фестиваль-ресторації «Диван».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Біллі Мілліґан Бенд, музика українською, украинская музыка, Біллі Мілліган, Міліган, новий кліп, 2014, змінити світ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *