Біллі Мілліґан Бенд - У твоїй голові
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – У твоїй голові (Альбом)

Київські арт-рокери «Біллі Мілліґан Бенд» нещодавно виклали у всесвітню мережу свій перший повноформатний альбом під назвою «У твоїй голові». Нову платівку можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту гурту, але якщо ви бажаєте підтримати розвиток сучасної української музики, обов’язково скористайтесь зазначеними на тій же сторінці реквізитами для переказу довільної суми коштів. Також свіжий реліз можна буде придбати на фізичних носіях під час майбутніх концертів «Біллі Мілліґан Бенд», які плануються наприкінці 2014 року у рамках туру на підтримку нового альбому.
Щодо самої платівки «У твоїй голові», то вона вмістила у себе дев’ять авторських композицій гурту, серед яких присутні й оприлюднені раніше сингли «Спати з тобою», «Пробачити мені» та «Зміни.ти-світ». Загалом альбом вийшов досить різнобічним, адже у ньому на слухачів очікує потужна гітарна енергетика, класична атмосфера роялю та віолончелі, а також цілий набір різних духових інструментів, які поєднують у своєму звучанні декілька музичних стилів та напрямків. Все це у сукупності створює особливий саунд «Біллі Мілліґан Бенд», до якого учасники гурту йшли досить довго, повсякчас експериментуючи, поєднуючи та змінюючи своє звучання.
Фронтмен гурту Макс Прудеус розповів, що до роботи над новим альбомом було залучено дев`ять музикантів, кожен з яких залишив у ньому частинку себе, свої ідеї, музичне бачення та творчі напрацювання. Саме це, на думку співака, дозволило зробити диск «У твоїй голові» по-справжньому «живим» та нешаблонним. Цікаво, що на платівці немає жодного створеного за допомогою комп’ютера звуку, яскравим доказом чого є старе чехословацьке радіо, яке було наживо записано для пісні «Я є народ».
Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту на офіційних сторінках формації ВКонтакті та Фейсбуці.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *