Біллі Мілліґан Бенд - Пробачити мені
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Пробачити мені

Столичний арт-рок колектив «Біллі Мілліґан Бенд» презентує новий сингл зі свого майбутнього студійного альбому, що має побачити світ восени 2014 року – пісню і кліп «Пробачити мені». Дана композиція стала другим оприлюдненим треком з майбутнього дебютника «У твоїй голові», слідом за піснею «Спати з тобою» та відеокліпом до неї, з яким, до речі, ви також можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням. У записі самої композиції хлопцям допомагав піаніст гурту “Vivienne Mort” Олександр Лєжньов.
Автором ідеї та загальної концепції нового відео виступив фронтмен гурту «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус. «Кліп вийшов у традиціях Заходу. Разом з тим, його медитативність та мінімалізм чудово розкривають те, що я хотів донести, а саме інтимність слова «Пробач», – розповів Максим. Головною дійовою особою свіжого атмосферного відео став відомий український танцівник Олександр Майбенко.
На прикладі головного героя, глядач сповна зможе відчути інтимні внутрішні переживання, душевний злам і фінальне чудотворне зцілення тіла і свідомості, яке завдячує непереборній силі кохання. За сценарієм відео, алегоричний розпад особистості на багато дрібних частинок через сум за коханою людиною завершується символічним відновленням душевної структури любов’ю. Ходять чутки, що кохана Макса Прудеуса живе у далекому Відні, тож можливо, саме до неї він і звертається, співаючи: «Житя розламало нас і розкидало по світу, але по шматочкам той пазл з кохання зберу».
Тим, кому сподобається кліп «Пробачити мені» й інші творчі напрацювання «Біллі Мілліґан Бенд», неодмінно варто слідкувати за новинами гурту, адже наприкінці 2014 року музиканти вирушать у тур багатьма містами України на підтримку дебютної платівки. Приходьте на концерти та підтримуйте українських виконавців!

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Біллі Мілліґан Бенд, музика українською, украинская музыка, Біллі Мілліґан Бенд – Пробачити мені, новий кліп Біллі Мілліґан, Біллі Мілліґан 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *