Біллі Мілліґан Бенд – Каштани
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Каштани (Кліп)

Спеціально до цьогорічного Дня Києва, столичний art-rock колектив «Біллі Мілліґан Бенд» презентував свою нову відеороботу під назвою «Каштани», в якій музиканти відобразили власну любов до рідного міста. За словами учасників гурту, під час роботи над новим кліпом, вони ставили за мету показати столицю з доволі незвичного боку, креативно продемонструвати мальовничі не «заїжджені» місця Києва та закохати у нього тих, хто ще досі не закоханий.

Для цього командою «БМБ» було використано багато знімальних локацій та персонажів, завданням яких було поєднати ретро атмосферу зі звичною буденністю сучасного мегаполісу. За сюжетом нової музичної міні-стрічки «Каштани», фронтмен «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус роздає перехожим власноруч виготовлені пігулки, які додають настрою, творчого натхнення та ще більше закохують у Київ. Рецепт виготовлення таких дивних препаратів доволі простий – фірмовий київський торт, жетон для проїзду у метрополітені, класична котлета по-київськи, дніпровська вода, листя та квіти каштану та, звісно ж, любов майстра-фармацевта.

Цікаво, що композиція «Каштани» є досить нетиповою для «Біллі Мілліґан Бенд», адже її витримано у практично хіп-хоповому звучанні. Варто додати, що трек «Каштани» увійде у другий студійний альбом колективу під назвою «Хворий на любов», робота над яким триває.

Теґи: Українська музика, Біллі Мілліґан Бенд, Каштани

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *