Біллі Мілліґан Бенд – Хворий на Любов
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біллі Мілліґан Бенд – Хворий на Любов (Кліп)

«Хвороба кохання невиліковна!» – вирішили ще раз довести твердження Олександра Сергійовича Пушкіна музиканти київського гурту «Біллі Мілліґан Бенд», презентувавши своє нове відео із промовистою назвою «Хворий на Любов». Свіжа пісня стала другим оприлюдненим синглом «БМБ» з майбутньої студійної платівки, слідом за композицією «Каштани», на яку, до речі, також було відзнято відеокліп. Цікаво, що тематика любові буде основним лейтмотивом всього майбутнього альбому колективу із тотожною до нової пісні назвою.

«У нашому другому альбомі ми поєднаємо такі жанри, як рок, блюз, джаз, тріп-хоп та навіть східні фольк-мотиви. Студійну роботу над релізом вже практично закінчено, але наразі ми ще формуємо її фінальний звуковий вигляд. Минулого року я планував включити до платівки кілька наших патріотичних пісень, наприклад «Іноземці» та «Мені не однаково», проте із початком війни я остаточно відмовився від цієї думки. Всі разом ми вирішили, що в нашому альбомі буде одна єдина пропаганда – пропаганда безмежного почуття кохання. Адже у ньому здатні втілюватися найрізноманітніші людські емоції – радості, світла й тепла з одного боку та суму, темряви і холоду з іншого. Саме цю багатогранність ми і хотіли показати глядачу в нашому новому кліпі «Хворий на Любов», – розповів лідер гурту Макс Прудеус.

Додамо, що музиканти «Біллі Мілліґан Бенд» обіцяють презентувати свій другий повноформатний альбом ще до кінця поточного 2015 року, тож слідкуйте за новинами від формації.

Теґи: Біллі Мілліґан Бенд, Хворий на Любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *